Porady

Nie możesz popełnić błędu kupując Tanzanit

Chcesz posiadać pamiątkowy kamień szlachetny? Jeśli tak, to Tanzanit może być tylko kamieniem. Tanzanit można kupić już dziś, ale będzie on wydobywany z ziemi tylko przez następne 10-15 lat. Poza naszym pokoleniem, kamień będzie musiał być dziedziczony lub kupiony na aukcjach. To sprawia, że jest to idealny wybór na niestandardowy element pamiątkowy.

Tanzanit znajduje się tylko w jednym miejscu na ziemi, u podnóża góry Kilimandżaro w Tanzanii. Rzadki kamień, z wykwintną mieszanką fioletowych, niebieskich i fioletowych odcieni, jest zapierający dech w piersiach. Silny niebieski i silny niebieski / fioletowy kolor tanzanitu są połączone z czerwonymi błyskami, które są promieniowane od wewnątrz kamienia, co sprawia, że po prostu nie można się oprzeć. Kamienie tanzanitowe występują w różnych kolorach, od ciemnego królewskiego błękitu po jaśniejsze odcienie periwinkle.

Chociaż tanzanit powstał około 585 milionów lat temu, został "odkryty" dopiero w 1967 roku. Dziś ten kamień szlachetny przemawia zarówno do kolekcjonerów kamieni szlachetnych, jak i do konsumentów szukających niestandardowego egzemplarza, który jest rzadki i niepowtarzalny.

Jubilerzy niestandardowych projektantów biżuterii nazywają tanzanit wymarzony kamień. Kolor tanzanitu idzie dobrze z platyną, jak również białym i żółtym złotem. Jest to również kolor, który pasuje do wszystkich odcieni skóry.

Nie można się pomylić kupując tanzanit - piękny, błyskotliwy i rzadki kamień szlachetny, a jeśli go posiadasz i chciałabyś umieścić go w pięknym, jedynym w swoim rodzaju montażu, z przyjemnością zaprojektujemy go dla Ciebie. Będziesz go nosić i cieszyć się nim przez wiele lat, a potem z dumą przekażemy go następnym pokoleniom.