Porady

Co Twój pierścionek zaręczynowy mówi o Tobie?

Pierścień zaręczynowy jest unikalną reprezentacją miłości między tobą a twoim partnerem. Podczas procesu wyboru, twój znaczący inny prawdopodobnie oparte decyzji off swój wyraźny styl i charakter. Osobowość odgrywa dużą rolę w kształcie diamentu! What do the top 10 cuts say about the wearer?

1. Round Cut Diamond

Those who sport round cut diamond engagement ring are classic ladies who like the timeless tradition of an ageless, original shape.

2. Princess Cut Diamond

Księżniczka kształt często reprezentuje bajki romans. Another ponadczasowe cięcie, księżniczka emanuje glamour i nowoczesny styl.

3. Cushion Cut Diamond

Cushion cut jest bardzo podobny w konstrukcji do princess cut, ale z bardziej miękkich linii. Ci, którzy noszą cushion cut engagement ring są romantyczne i modne.

4. Oval Cut Diamond

Ten kształt jest dla kobiety, która szanuje tradycyjny okrągły kształt, ale pragnie trochę więcej iskry. Owal jest elegancki i wyrafinowany, idealny dla wyjątkowej panny młodej.

5. Marquise Cut Diamond

Idealny dla kobiet z większym niż życie osobowości, Marquise Cut projektów genialny połysk. Z tego kształtu diamentu, jesteś zobowiązany do bycia w centrum uwagi!

6. Asscher Cut Diamond

To cięcie wzrosła popularność dzięki uprzejmości Sex and the City. The Asscher Cut jest rocznika, art-deco inspirowane wybór dla tradycyjnej kobiety.

7. Szmaragdowy diament

Podobnie jak w przypadku szlifu Asscher, szmaragdowy kształt diamentu zyskał popularność wśród kobiet retro-glam z przyciągającym uwagę stylem.

8. Radiant Cut Diamond

Radiant shape wygląda jak szmaragdowy diament, ale z większą ilością iskier. Najlepiej pasuje do ekscytującej i żądnej przygód osobowości.

9. Pear/Teardrop Cut Diamond

Pear cut diamond jest unikalnym kształtem. Przypomina łezkę, podobną do marquise w długości. Niezależne kobiety o wyrazistym stylu preferują ten szlif.

10. Heart Cut Diamond

Pierścień zaręczynowy z diamentem w kształcie serca to odważny wybór dla pewnej siebie kobiety, która wierzy w romans i symboliczne reprezentacje miłości.

Shopping for the perfect engagement ring? Hannoush Jewelers of Connecticut jest preferowanym dealerem wielu znanych firm biżuterii ślubnej. Lub, użyj naszego custom ring builderto zaprojektować swój własny unikalny diament! Znajdź sklep w pobliżu siebie, aby rozpocząć poszukiwania już dziś.