Prezent

Chronograf czy Chronometr? Jaka jest różnica?

Nasz sklep z zegarkami sprzedaje chorongrafy i chronometry. Jakoś nasi klienci o tym wiedzą... nawet jeśli nie wiedzą dokładnie, co oznacza jedno z tych słów i czym się różnią. Wiedzą też, że nie muszą się martwić, bo nie tylko nasi eksperci od zegarków wypełnią je, ale będą w stanie pokazać im największą kolekcję chronografów, chronometrów lub obu w okolicy.

Porozmawiaj o ostatecznym zegarek mody! Luksusowy zegarmistrz, Michele, poślubia wszechstronność i grzywny zegarmistrzostwa, aby zapewnić najlepsze z obu światów. Z brylantowymi obudowami, naturalnymi tarczami z masy perłowej i elementami wzornictwa inspirowanymi stylem deco, Michele przemawia do młodych i modnych osób, które naprawdę doceniają charakterystyczny styl.

Z egzotycznymi i luksusowymi paskami, które można łatwo wymieniać na każdą okazję, do każdego stroju lub nastroju, Michele jest również praktycznym wyborem dla osób myślących o modzie, które lubią się bawić. Nie mogę się doczekać, aż tu dotrą...

zegarek

Jakie są dwa najważniejsze akcesoria dla stylowej kobiety? Jedną z nich jest wspaniała torebka, a drugą dobry zegarek na nadgarstku. Torebka musi być piękna, funkcjonalna i być wyrazem samej kobiety.

Kobiecy zegarek ma takie same wymagania. Musi mówić za nią w sposób, który jest tylko jej. Niezależnie od tego, czy jest stalowy, złoty czy platynowy, z diamentami czy bez, może powiedzieć, że osoba nosząca go jest casual chic, elegancko ubrana lub gdzieś pomiędzy. I oczywiście, jeśli ona jest jak większość kobiet, ona będzie chciała więcej niż jeden! Po tym wszystkim, kobiety mają wiele nastrojów!