Porady

Porady dotyczące oszczędzania na piękny pierścionek zaręczynowy

Nikt nie chce zadowolić się pierścionek zaręczynowy. Oczywiście, chcesz najpiękniejszy kawałek biżuterii na palec narzeczonego, ale również nie chcesz wydawać zbyt wiele. Jest dobra wiadomość. Nie musisz iść do długu na zakup idealnego pierścienia diamentowego.

Przy odrobinie starannego planowania i niektórych penny-wise decyzje, każdy może zaoszczędzić pieniądze, aby uzyskać idealne zaangażowanie pierścień. I Twoja miłość jest zobowiązany do powiedzenia "tak" do diamentu można wybrać i inteligentne umiejętności zarządzania pieniędzmi. Dowiedz się, co należy rozważyć przy podejmowaniu decyzji, ile wydać na pierścień i kilka szybkich wskazówek, w jaki sposób zaoszczędzić, aby osiągnąć ten cel.

Rozważania przy ustalaniu budżetu na Engagement Ring

Przygotowania do ślubu nie zawsze jest łatwy proces. Istnieje wiele planowania, podejmowania decyzji i budżetowania zaangażowanych. Kiedy jesteś na zakupy dla zaangażowania pierścień, istnieje kilka czynników, które sugerujemy, aby pamiętać.

Ustaw swój limit

Pamiętaj, że nie ma korelacji między ceną biżuterii i czas trwania małżeństwa. Eksperci twierdzą, że uczciwa wartość dla pierścionka zaręczynowego jest równa miesięcznej pensji. Wiele osób decyduje się przejść nad tą kwotą, aby pozwolić sobie na większy diament centrum lub projekt specjalności. Niezależnie od wyboru jest, ważne jest, aby najpierw mieć solidne zrozumienie swojej obecnej sytuacji finansowej. Następnie ustawić realistyczny limit i być stanowczy, jak przejść przez proces wyboru pierścienia.

pierścionek

Wybierz jakość ponad cenę

Kiedy wybierasz się pierścionek zaręczynowy, jesteś zasadniczo wybierając pamiątkę rodzinną. To jest kawałek biżuterii, która będzie przekazywana przez pokolenia. Radzimy klientom, aby szukać wysokiej jakości diament raczej duży kamień. Oprócz karatów, należy pamiętać, aby rozważyć inne Cs jakości diamentu: cięcia, koloru i przejrzystości.

Rozważ przyszłe aktualizacje i ozdoby

Kawałek, który kupujesz teraz do pop "pytanie" nie musi być twój narzeczony na zawsze pierścień. Te dni wiele par decyduje się na zwiększenie ich pierścień jak lata mijają. Uaktualnienie pierścień może być doskonałym sposobem, aby uczcić rocznicę, narodziny dziecka, lub innych wielkich kamieni milowych w swoim życiu razem. Oryginalne zaangażowanie pierścień zawsze może być wzmocnione później na z większym centrum diament, kamienie boczne lub pierścień enhancer.

Uniknąć płacenia nadmierne stopy procentowe

Niektóre sieci sklepów jubilerskich oferują kuszące opcje finansowania lub karty kredytowe, aby pomóc Ci pozwolić sobie na więcej bling na napięty budżet. Kredyt może brzmieć jak świetna opcja, a oni mogą nawet zaoferować "bez pieniędzy w dół" zakupu. Zazwyczaj jednak te opcje finansowania mają nadmiernie wysokie stopy procentowe. Pożyczanie pieniędzy to duża odpowiedzialność, więc upewnij się, że czytasz drobny druk przed podpisaniem.

5 sposobów na oszczędzanie na pierścionek zaręczynowy

Oto pięć jasnych sposobów, aby zapisać się w celu zakupu idealnego pierścionka zaręczynowego.

1. Zrób oszczędzanie automatyczne

Dzięki bankowości internetowej, łatwo jest otworzyć konto oszczędnościowe i ustawić automatyczne przelewy. Użyj tych narzędzi, aby odłożyć część swoich dochodów każdego miesiąca. Oszczędzając po trochu, z mniejszym prawdopodobieństwem zauważysz różnicę w swoich codziennych limitach wydatków. W mniej niż jeden rok, przeciętna osoba jest w stanie zaoszczędzić wystarczająco dużo, aby kupić piękny pierścionek i zaplanować niezapomnianą propozycję.

2. Wyrzuć kilka dodatków

Ten krok wydaje się prosty, ale nie zawsze jest łatwy do wykonania. Zacznij od przejrzenia swoich wydatków z ostatniego miesiąca. Możesz skorzystać z historii transakcji na karcie debetowej. Następnie zsumuj podobne opłaty, takie jak jedzenie na mieście, ubrania, rozrywka i podróże. To da Ci obraz tego, na co idą Twoje pieniądze. Następnie, cel dwa lub trzy kategorie, które mogą być przycięte na kilka miesięcy, jak pracować, aby zaoszczędzić pieniądze na pierścionek zaręczynowy. Planować wydawać mniej na tych pozycjach, ale nie eliminując je całkowicie. Możesz być ustawienie się na porażkę przez ustawienie nierealistycznych celów.

3. Stash trochę gotówki

Jednym z łatwych trików na oszczędzanie pieniędzy jest odkładanie części każdej wypłaty gotówki na bok. Za każdym razem, gdy bierzesz pieniądze z bankomatu, włóż 5 lub 10 dolarów do słoika oszczędnościowego. Większość ludzi jest zaskoczona, jak szybko ta mała kwota może się uzbierać. Pamiętaj, aby zachować swoje oszczędności gotówkowe miejsce ukryte choć tak, że twój narzeczony nie zaczyna się podejrzewać.

4. Zmniejsz wydatki na randki

Podczas zapisywania się na pierścień do zaproponowania, to nadal, aby utrzymać związek silny. Niestety, romantyzm kojarzy się z dużymi wydatkami. Aby pomóc Ci osiągnąć swój cel finansowy, postaraj się być kreatywny podczas organizowania wieczorów randkowych. Zamiast fantazyjne kolacje lub drogie koncerty, zaplanować romantyczną kolację w domu, piknik w parku, lub iść na wycieczkę.

5. Przewartościuj swoje subskrypcje

Regularne wydatki szybko stają się nawykami. Ale jak spojrzeć w dół drogi do ślubu, teraz jest czas, aby przewartościować te opłaty. Niektóre subskrypcje mogą być zupełnie niepotrzebne, np. czasopisma, których nigdy nie czytasz lub aplikacje i usługi online, których już nie używasz. Zastanówcie się nad rezygnacją z dodatkowych pakietów telewizji kablowej lub satelitarnej. Możesz wybrać aktywność na świeżym powietrzu zamiast kosztownego członkostwa w siłowni. Zrezygnowanie z tego typu opłat abonamentowych, nawet jeśli jest to tylko tymczasowe, na kilka miesięcy, może naprawdę pomóc Ci zaoszczędzić.