Porady

Naprawy biżuterii wymagają fachowej wiedzy

Włożył Ci pierścionek zaręczynowy na palec pięć lat temu, a Ty nosisz go codziennie od tamtej pory. Nigdy nie bierzesz swój zespół weselny off, nawet gdy idziesz do siłowni. Twój diament bransoletka jest zawsze na rękę.

A twoje ulubione kolczyki hoop dopasować wszystkie swoje stroje doskonale i nosisz je dość często. To jest wspaniałe. Ciesz się, ale proszę upewnij się, że okresowo mieć swoją biżuterię sprawdzone dla każdego zużycia i rozdarcia.

Każdy element biżuterii w końcu poddaje się zużyciu i ewentualnym uszkodzeniom. Może trzeba zastąpić utracone lub wyszczerbione kamienie szlachetne lub odnowić zużyte lub uszkodzone części? Dość często obszary, które wymagają szczególnej uwagi jubilera to zawiasy, zapięcia, wsuwki, trzony pierścionków, ogniwa bransoletek i łańcuszki.

pierścionek

I nie zapomnij o naszyjnikach i bransoletkach z pereł! Muszą być one okresowo ponownie nawleczone, a zapięcia sprawdzone. I to jest, gdzie dobry jubiler przychodzi w, badając swoją biżuterię i podejmowania zaleceń. Wieloletnie doświadczenie w renowacji i naprawie Twojej biżuterii, to jest to, co naprawdę dobry jubiler Ci zaoferuje.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu jubilerskiego. Chętnie obejrzymy Państwa biżuterię i doradzimy, jak najlepiej ją odrestaurować i naprawić. Nasi jubilerzy to jedni z najlepszych, najbardziej doświadczonych mistrzów rzemiosła w branży.

Czytaj więcej na: http://turkusy.pl/