Porady

Czego chcą mamy

Dzień Matki jest w niedzielę i wszyscy wiemy, że mamy kochają biżuterię. Istnieje tak wiele opcji w tak wielu przedziałach cenowych, dzięki czemu biżuteria jest łatwym, zabawnym, osobistym i niezapomnianym prezentem na Dzień Matki. Więc, co dostać Mom....

DIAMENTOWE KOLCZYKI STUDYJNE

Mama została chcąc te od dłuższego czasu i może to tylko czas, aby uzyskać je, zwłaszcza jeśli ona zrobiła coś AMAZING jak miał jej pierwsze dziecko. Być może ona ukończyła studia, a może masz. Podziękować jej z ostatecznym Matki dzień prezent, diament stud kolczyki!

BRANSOLETKA CHAMILIA

Przyjazny dla budżetu i osobisty prezent w postaci bransoletki chamilia charm przemawia bezpośrednio do mamy i wszystkiego co zrobiła dla Ciebie i Twojej rodziny. Istnieje mnóstwo koralików do wyboru, więc znalezienie tego, który jest idealny dla niej jest proste...i po prostu piękne.

NASZYJNIK KRĄG ŻYCIA

biżuteria

Dostępny w wielu rozmiarach, naszyjnik Circle of Life jest rozgrzewającym serce i eleganckim wyborem na Dzień Matki. Włoski projekt naszyjnika Roberto Coin Circle of Life zabierze jej dech w piersiach. Istnieją inne opcje w Circle of Life projektów, w tym kolczyki i pierścienie. To idealny sposób, aby jej podziękować, bo spójrzmy prawdzie w oczy - gdzie byłbyś bez niej?

WISIOREK Z KLUCZYKIEM

Breloczki z kluczami to gorący element mody, który mamy kochają i chcą mieć! Ale, dostać jej jeden, który jest piękny, elegancki i wysokiej jakości, jak te w Roman Jewelers. Najlepszym sposobem, aby powiedzieć mamie, że zawsze będzie miała klucz do Twojego serca, jest pokazanie jej prezentu, który może nosić każdego dnia w roku.

JOHN HARDY

Każda modna mama wie, że jeśli chodzi o designerską biżuterię, John Hardy to must-have. Projekty ze srebra próby 925 wykonane w studiu Johna Hardy'ego na Bali dają każdej Mamie odrobinę natury. Projektant John Hardy jest naprawdę zainspirowany pięknem, które widzi na co dzień. Mama będzie wyglądać pięknie nosząc jeden z jego niepowtarzalnych wzorów i może nosić John Hardy codziennie - od biura do wolontariatu w szkole, a później wieczorem na imprezę fundraisingową.

To jest tylko mały plusk tego, co jest dostępne dla mamy w modzie biżuterii ten Dzień Matki. Powodem, dla którego biżuteria jest idealnym prezentem jest to, że jest tak osobista, dzięki czemu jest to coś, co będzie pielęgnować na zawsze.

Dowiedz się więcej, przejdź na: http://turkusy.pl/