Porady

Najbardziej kreatywne pomysły na pudełka na pierścionki zaręczynowe

Pierścień zaręczynowy powinien być show-stopper, to prawda, ale to również zasługuje na specjalny pojemnik. Po co zadowalać się pudełkiem ze sklepu jubilerskiego, skoro można zamówić lub wykonać idealne pudełko, aby uczcić swoją miłość? Istnieje wiele powodów, dla których narzeczeni i narzeczone szukają kreatywnych pomysłów na pudełko z pierścionkami.

Niektórzy narzeczeni, którzy planują niezapomnianą propozycję małżeństwa, chcą zaprezentować pierścień w bardziej spersonalizowany sposób. Brides-to-be może być myślenie o kreatywnych pomysłów na prezentowanie zespołów weselnych podczas ceremonii. Inne nowożeńcy mogą po prostu chcą zrobić cenną pamiątkę ich zaręczyn. Niezależnie od powodu, Janvier Jewelers skompilował listę niektórych wielkich pomysłów zaangażowania pudełko pierścień dla Ciebie.

Rzeźbione drewniane pudełko

Możesz mieć dodatkowe specjalne pudełko zaangażowanie pierścień wykonany z czegoś bliskiego do domu. Rozważ użycie gałęzi drzewa, które jest znaczące dla Ciebie jako para, aby niestandardowe drewniane pudełko. Na przykład, możesz wykorzystać drewno z drzewa rosnącego na zewnątrz waszego pierwszego domu lub wziąć gałąź z miejsca, w którym mieliście pierwszą randkę.

Zręczni majsterkowicze mogą sami wykonać takie pudełko. Możesz też zlecić stolarzowi wydrążenie go i wyrzeźbienie napisu "Czy wyjdziesz za mnie?" na wierzchu pudełka. Tak czy inaczej, twój narzeczony będzie oszołomiony, gdy widzi diament zaangażowania pierścień wewnątrz i kochać historię za jego spersonalizowane pudełko.

Jeśli szukasz łatwiejszego rozwiązania, istnieją tony sprzedawców online, z których można zamówić drewniane pudełko zaangażowanie pierścień z spersonalizowanej wiadomości wyryte w nim. Rozważ posiadanie swoich imion i datę propozycji dodanej do pojemnika.

Capture the Moment

pierścionek

Pary chcą zapamiętać moment propozycji na zawsze. Teraz możesz uchwycić jej niespodziankę na wideo z pudełkami na pierścionki zaręczynowe, które mają wbudowaną kamerę wideo. Ring Cam jest tylko jedna firma, która sprawia, że tego rodzaju high-tech pudełko. Jest ono specjalnie zaprojektowane do nagrywania propozycji i jej reakcji na pierścionek zaręczynowy, który wybrałeś.

Rozświetl noc

Jeśli planujesz oświadczyny w nocy, światło księżyca może nie wystarczyć, aby ona naprawdę doceniła diamentową błyskotkę, którą wybrałeś. Uniknij tego błędu propozycji, wybierając podświetlany pojemnik. Można znaleźć pudełka na biżuterię z lampką, aby zapewnić, że żaden z magii jest stracone w momencie, gdy mówi "Tak!".

Słodkie przypomnienie o tym, gdzie się zaręczyliście

Jeśli planujesz pop pytanie podczas podróży lub na wakacjach, rozważ znalezienie niezapomnianej pamiątki. Sklepy z ceramiką i sklepy turystyczne są świetnymi miejscami do szukania idealnego pudełka na specjalny pierścionek. Na przykład, możesz znaleźć pojemnik wykonany z dużych muszli morskich w kurorcie plażowym. Możesz też zamówić pudełko w stylu Disneya na zaręczyny w parku rozrywki. Lub poszukaj pudełka na biżuterię z wieżą Eiffla, jeśli planujesz przyklęknąć w Paryżu.

Kompas serca

Innym pomysłem na pudełko na pierścionki, który ma wiele znaczeń, jest zakup pudełka, które wskazuje na Waszą wspólną przyszłość. Możesz znaleźć polerowane metalowe pudełko lub pudełko z inkrustowanym wzorem drewnianym przedstawiającym różę kompasu lub kompas celtycki. Niektórzy narzeczeni decydują się na symbol nieskończoności. W każdym razie, propozycja ślubu będzie oznaczać ważny dzień dla Ciebie jako para i pierścionek zaręczynowy będzie zamknięty w głębokiej symboliki.

Rodzinne skarby

Nie każda rodzina ma pamiątkowe pierścionki zaręczynowe przekazywane z pokolenia na pokolenie, ale może być zabytkowe pudełko z tym samym sentymentem. Dla rocznika zaangażowania pierścienie lub bardziej współczesne style, zabytkowe srebro, szkło lub drewniane pudełko, które zostały cenione przez członków rodziny na pewno będzie doceniona przez narzeczonego.

Wyraźnie na widoku

Niektóre zaangażowania i pudełka ślubne pierścienie są specjalnie zaprojektowane, aby umieścić biżuterię na wyświetlaczu. Możesz znaleźć szklane pudełka na pierścionki wykonane przez lokalną firmę w Filadelfii i przezroczyste akrylowe pudełka online. Niektórzy sprzedawcy pomogą Ci nawet spersonalizować pojemnik z imionami lub monogramem panny młodej i pana młodego oraz datą zaręczyn. Tego typu spersonalizowane pudełko jest idealne na sentymentalną propozycję. Dodatkowo, może być ono również noszone przez nosiciela obrączek podczas ceremonii ślubnej i wygląda świetnie jako pamiątka na półce przez wiele lat.

Napisz swoją własną historię miłosną

Aby uzyskać super kreatywne pudełko na pierścionek zaręczynowy, rozważ zrobienie książki. Możesz znaleźć pomysły na to, jak zrobić miniaturowy album fotograficzny lub album, który opowiada swoją wyjątkową historię miłosną. Nie tylko jest to serce-ciepłe DIY memento, ale pierścień może być ukryty w tylnej okładce książki. Twój narzeczony pokocha wszystkie myśli i wysiłek, który poszedł do tworzenia tej pamiątki.

Najszczęśliwsze zakończenie

Podobnie, należy rozważyć stworzenie prawdziwego page-turner pomóc pop pytanie przy użyciu ulubionej książki. Można znaleźć wskazówki, jak włączyć ulubioną historię romansu narzeczonego do pudełka pierścień ona będzie pielęgnować na zawsze. Pierścień zaręczynowy umieszczony wewnątrz zapewni najszczęśliwsze zakończenie.