Porady

Popularne pomysły na prezenty na Dzień Ojca 2017

Raz w roku oddajemy cześć mężczyznom, którzy mają jeden z najbardziej znaczących wpływów na nasze życie. Może wydawać się prawie niemożliwe, aby symbolizować znaczenie Dnia Ojca za pomocą prezentu, ale wierzymy, że biżuteria jest jednym z najlepszych sposobów na okazanie naszej miłości i uznania dla drugiej osoby. W czerwcu tego roku Hannoush Jewelers będzie Twoim jedynym sklepem z prezentami na Dzień Ojca.

Przedstawiamy trzy z naszych ulubionych prezentów, które sprawią, że dzień taty będzie wyjątkowy.

Stylowe i rozsądne zegarki

Niezależnie od tego, czy Twój ojciec jest podróżującym biznesmenem, pracownikiem budowlanym, czy właścicielem małej firmy, jego czas jest bardzo cenny. Podczas codziennych spotkań i weekendowych przygód pomóż mu kontrolować czas, kupując niezawodny zegarek najlepszych marek, takich jak Citizen i Tag Heuer.

Kolekcja Citizen Eco-Drive

Te eleganckie i wygodne zegarki są zbudowane z baterii zasilanej światłem. Jeśli Twój tata będzie miał i nosił zegarek z kolekcji Citizen Eco-Drive, nigdy nie będzie musiał wymieniać baterii. Nie wiesz, jaki styl będzie dla niego idealny? Nie możesz się pomylić z prostą stalą nierdzewną lub wytrzymałym tytanem, tarczą w kolorze cerulean blue i diamentowymi akcentami.

Tag Heuer Connected Smartwatch

Wodoodporne zegarki z kolekcji Tag Heuer Connected Modular 45, zasilane systemem Android Wear, mają wbudowany GPS, który ułatwia podróżowanie, Google Fit do śledzenia stanu zdrowia i wiele innych funkcji. Połącz się z aplikacją na telefon, aby w pełni korzystać z funkcji smartwatcha! Idealny dla zapracowanego taty, który ceni sobie nie tylko wygodę i łączność, ale także styl.

Grawerowane opaski rocznicowe

Opaski rocznicowe to świetny pomysł na prezent od żony dla męża. Pokaż ojcu swoich dzieci, jak bardzo doceniasz jego rodzicielstwo, wręczając mu piękny pierścionek od najlepszych marek, takich jak ArtCarved, Tacori i Verragio. Wyobraź sobie jego minę, gdy podarujesz mu szczegółowo wykonaną opaskę z platyny, białego lub żółtego złota z wygrawerowanym wewnątrz przesłaniem o miłości!

W ten Dzień Ojca pomyśl nieszablonowo i podaruj symboliczny prezent w postaci biżuterii od Hannoush Jewelers. Odwiedź jedną z naszych dogodnych lokalizacji w Connecticut, aby już dziś kupić popularną biżuterię na Dzień Ojca!