Najpiękniejsze kamienie

Trendy: pierścionek zaręczynowy z szafirem

Dla "Royal Look" proponujemy Oval Sapphire, jak ten z Tacori.

To nie zaczęło się od Kate Middleton, pary zawsze szukali podstępny pierścionek zaręczynowy tak wyjątkowy, jak ich miłość, a trend trwa nadal.... wielu wybiera szafiry i inne kamienie do pierścionków zaręczynowych. Ogłuszające Oval Sapphire siedzi w centrum pierścienia Kate Middleton, który był wcześniej Princess Diana's. Szafir - reprezentuje prawdę, szczerość i stałość. Pierścień jest otoczony aureolą z diamentów.

Szafiry są cenione jako wielkie kamienie szlachetne od 800BC i były noszone przez rodzinę królewską w całej historii. Król Salomon nosił szafirowy pierścień, a brytyjskie klejnoty koronne są pełne wielkich niebieskich szafirów, znaku roztropnych i mądrych władców.

Odkąd książę Karol dał księżniczce Dianie szafirowy pierścionek zaręczynowy, coraz więcej par decyduje się na przyjęcie tej starej tradycji do dnia dzisiejszego. Sapphire oznacza prawdę, zgodność, zaangażowanie i wzajemne zrozumienie. Doskonały, znaczący wybór dla par zaręczynowych, a Sapphire jest również polecany na 5. lub 45. rocznicę ślubu.

Szafir przez długi czas utożsamiany był z czystością, pobożnością i skruchą. Przynosi on mądrość i prawdę, zwiększa postrzeganie i zrozumienie sprawiedliwości. Pomaga znaleźć spokój umysłu i pogodę ducha oraz promuje życie w szczerości, pomagając zachować swoją niewinność podczas nauki życiowych prawd. Z romantyczną miłością kojarzone są również szafiry, reprezentujące wierność i romantyczne oddanie. Używam go również w dążeniu do zwiększenia swojej wiary, nadziei i radości oraz do zachowania czystych i niebiańskich myśli.