Porady

Pomysły na pierścionek zaręczynowy

Owalny pierścionek zaręczynowy z zespołem ślubnym Gabriel & Co. Kiedy nadszedł czas, aby zacząć myśleć o popping pytanie, to również czas, aby zacząć przeglądać piękne pierścionki zaręczynowe! Przy tak wielu wspaniałych opcjach, zakupy pierścionków mogą szybko stać się przytłaczające. Wykonywanie niektórych badań jest doskonałym pierwszym krokiem do znalezienia idealnego pierścionka zaręczynowego, który można cenić na zawsze.

Jeśli wiesz, że diamenty są co robisz zakupy, upewnij się, że wiesz, gdzie stoisz na 4 Cs. Zdecyduj się na budżet i ogólny kierunek stylu, a będziesz gotowy, aby dostać się na zakupy!

Chcemy, aby proces zakupu pierścionka zaręczynowego był prosty i bezstresowy. Na tym blogu podzieliliśmy brylantowe kształty i ustawienia

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o najlepszych diamentowych kształtach i naszych ulubionych pierścieniach Gabriela i Co.!

1. Runda

Okrągłe diamenty to klasyczny, ponadczasowy wygląd. Ten olśniewający kształt naturalnie podkreśla blask diamentu.

Ten pierścionek zaręczynowy z 14-karatowego białego złota z jednym karatowym kamieniem środkowym jest prosty, a jednocześnie uderzający aureolą.

Opaska w tym okrągłym pasjansie dodaje wysoki poziom szczegółowości, a jednocześnie jest bardzo przystępna cenowo.

2. Owalny

Gotowy na trochę błyskotek? Oczy zostaną przyciągnięte do tego 14-karatowego pierścionka zaręczynowego Oval Halo z białego złota 1. Ten diamentowy kształt pierścionka zaręczynowego naturalnie wydłuża palce.

Jeśli szukasz mniejszego kamienia środkowego, ten pierścionek zaręczynowy Gabriel and Co. oferuje to, ale z dodatkiem wiktoriańskich szczegółów. Ten styl jest vintage i ponadczasowy.

3. Princess .

Ta piękność to showstopper. Z 1,25 ustawienie kamienia centralnego, ten Princess Halo pierścień wygląda nawet większe niż życie. Princess diamentu Cuts są znane pojawiają się większe niż są one ze względu na szeroki, płaskie, piramidy czuć. Jeden z naszych ulubionych diamentów Princess Cut Diamond Rings można znaleźć tutaj!

4. Markiza

Długie, stożkowe cięcia diamentowe w stylu Markizy maksymalizują wygląd karatowego rozmiaru. W tym jedynym w swoim rodzaju pierścieniu diamentowym halo z diamentowym szlifem w środku markizy, oprawa jest absolutnie jedyna w swoim rodzaju. Pokaż swoją niepowtarzalną miłość z tym pięknym 1-karatowym kamieniem centralnym z opaską krzyżową z diamentowymi detalami.

5. Gruszka

Ta delikatna hybryda fasonu Markizy i Okrągłego jest jeszcze bardziej podkreślona przez zakrzywiony i spiczasty pasek.

Oczy będą naturalnie przyciągane do punktu i kierunku tego wyjątkowego stylu pierścionka zaręczynowego!

Ten rozdwojony trzonek dodaje dodatkowego blasku już pięknemu, gruszkowatemu kształtowi.

Wkrótce się przekonasz; Tangerine Tango, elektryczny pomarańczowy kolor, wszędzie tam, gdzie sprzedawane są damskie ubrania i dodatki. Kolor ten został wybrany jako kolor 2012 przez Pantone Color Institute. Kolor ten jest z pewnością żywy, jasny i energetyzujący.

Kolor jest po prostu oszałamiający, ale jak prawidłowo go uzupełnić? Oto kilka pomysłów i sugestii od rzymskich jubilerów. Jednym ze sposobów jest po prostu dopasowanie koloru. Szlachetny Topaz, znany również jako Imperial Topaz, z jego czerwono-pomarańczowymi tonacjami, doskonale pasuje do pomarańczowej sukienki.

Oto kolejny kamień, który doda jeszcze więcej ognia do Twojego stroju: ognisty opal. Australijskie ogniste opale zawierają kombinacje żywych kolorów, takich jak pomarańcze, czerwienie, błękity, zielenie i fiolety. Najrzadszym jednak, a tym samym najbardziej cenionym, jest intensywny czerwono-pomarańczowy opal z Meksyku. Te klejnoty sprawią, że Twój nowy strój będzie jeszcze bardziej spektakularny.

I nie zapomnij o bursztynie. Bursztyn ma różne kolory, od bladożółtego do bardzo ciemnego brązu. Możesz wybrać naszyjnik z koralikami bursztynowymi, wisiorek lub parę kolczyków z żyrandolem.

Nie masz nastroju na żadne kamienie? To też jest w porządku. Jeśli chcesz obniżyć blask elektrycznego pomarańczowego koloru, spróbuj ciężkiego srebrnego naszyjnika i bransoletki. Jeśli żółte złoto jest Twoim metalowym wyborem w biżuterii, to masz szczęście; ciepły kolor żółtego złota jest idealnym uzupełnieniem Twojej nowej pomarańczowej sukienki.

Oto kolejny pomysł. Zamiast próbować rozgrzać pomarańczowy kolor, postaraj się go ochłodzić kolorem, który jest komplementem dla pomarańczowego: niebieskim. Idź do swojego pudełka na biżuterię i poszukaj biżuterii z niebieskim topazem, akwamarynu, szafiru, tanzanitu lub turkusu. I nie zapomnij o dopasowaniu swojego teraz dostępnego stroju do biżuterii do pary niebieskich butów i ewentualnie kopertówki.